BKV Előre - Vasas FC II.

2024. május 12. 17:00

Játékvezetők: Kulcsár Katalin (asszisztensek: Turi Miklós és Cseresznyák Csaba Ádám)
Helyszín: (NB III) BKV Előre Stadion
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg a hazaiak sárga-kék összeállításban játszanak. A találkozót mi kezdtük.
34'
Meg van a vezetés! Mamusits cselezte be magát a bal összekötő helyén, majd 11 méterről a bal alsó sarokba helyezte a labdát. 0-1!
37'
Egyenlítettek a hazaiak. Egy jobb oldali beívelés a rövid saroknál Szabó Norman fejelte a a felső hosszú sarokba. 1-1.
45'
Véget ért az első játékrész, amelyen több gólhelyzetet alakítottunk ki, így reálisabb lenne vezetésünk.
46'
Nem volt csere egyik oldalon sem. Elkezdődött a második félidő.
57'
Átvette a vezetést a hazai csapat. Zoboki jobb oldali centerezését Kerék a 11-es pontról perdítette a lábak között a jobb alsó sarokba. 2-1.
58'
Feledyt buktatták, 11-es.
60'
Sztojka a jobbra vetődő kapus mellett nagy erővel a jobb felső sarokba lőtt. 2-2!
65'
Egy bal oldali beadásra Rideg emelkedett a legmagasabbra és 7 méterről a jobb felső sarokba fejelt. 2-3!
72'
Ismét egyenlítettek a hazaiak. Egy jobb oldali hazai szöglet után, egy lecsorgó labdára Balogh Máté csapott le, és 3 méterről a kapuba bombázott. 3-3.
89'
Szabó B.-t a jobb oldalon fellökték, de Körösit tovább engedte a bíró, aki középre adta a labdát, és az érkező Balogh Máté 2 lépésről a hálóba lőtt. 4-3.