Helyszín: Telki, Globall Hotel (zárt kapuk)

1'
Elkezdődött a mérkőzés.
25'
Megszereztük a vezetést! Hinora harcolt ki büntetőt, amelyet Berecz higgadtan a bal alsó sarokba gurított, 1–0!
44'
Megdupláztuk az előnyünket! Zimonyi indult meg egy előrevágott labdával, majd Tóth Milánhoz passzolt, aki a tizenhatoson belül egy az egyben megverte a védőjét, majd 14 méterről a kapuba bombázott, 2–0!
45'
Félidőben Berecz Zsombor és Tóth Milán góljának köszönhetően 2-0-ra vezetünk.
46'
Szünetben sort cseréltünk, a második játékrésznek a Molnár Zs. – Pávkovics, Vida, Ódor – Girsik, Kapornai, Urblík, Doktorics, Szánthó – Holender, Radó tizeneggyel vágtunk neki.
50'
Ott a harmadik Vasas-gól! Egy gyors kontra végén Szánthó kapott jó labdát a bal szélen, vezette egy ideig, majd 23 méterről védhetetlenül lőtte ki a bal alsó sarkot, 3–0.
52'
Már néggyel megyünk! Egy rövid felszabadítást követően Szánthó 13 méterről ezúttal kapásból tüzelt, a somorjai kapusnak esélye sem volt a hárításra, a jobb oldali kapufáról vágódott a labda a hálóba 4–0!
67'
Gleb góljával szépített a Somorja, 4–1.
90'
Véget ért a mérkőzés! Csapatunk legközelebb július 3-án, szerdán lép pályára, 10:30-tól a Budapest Honvéd vendégei leszünk a Honvéd-MFA Utánpótlásközpontban.