Vasas FC II. - Martfűi LSE

2024. április 21. 11:00

Játékvezetők: ifj. Hartung Vilmos (asszisztensek: Bencze András és Csákó Patrik)
Helyszín: (NB III) Budai II. László Stadion
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg a vendégek tiszta kékben. A találkozót a vendégek kezdték.
28'
Megszereztük a vezetést. Molnár balról passzolta be a labdát a középen helyezkedő Vargához, aki 14 méterről, jobbal félmagasan kilőtte a jobb sarkot. 1-0!
45'
Vége az első félidőnek, Varga Donát góljával egygólos előnnyel megyünk a szünetre.
47'
Nincs változtatás egyik oldalon sem.
51'
Megszereztük a második gólunkat! Molnár szöktette a bal összekötő helyén Mamusitsot, aki higgadtan, 14 méterről a kapus mellett a bal felső sarokba helyezett. 2-0!
90'
Vége a mérkőzésnek. Második csapatunk sorozatban hatodik mérkőzését is megnyerte, miután Varga Donát és Mamusits Patrik góljával 2-0-ra legyőzte a Martfűi LSE csapatát. Gratulálunk, srácok!