Már csak 1 nap a Vasas-Siófok mérkőzésig! Gyere el Te is! Szurkoljunk minél többen a csapatnak a helyszínen!

2015-02-27 15:00
Már csak egyet kell aludni és itt van a szombat, amikor is csapatunk 16:00 órakor pályára lép, a tavaszi első hazai mérkőzésén az Illovszky stadionban! Gyere el Te is! Szurkoljunk minél többen a csapatnak a helyszínen, mert szükség van a Te hangodra is!

A múlt hét szombaton Gyirmóton - a vendégszektorban és a hazaiaknak fenntartott nézőtéren összesen - mintegy 500 Vasas Szurkoló űzte, hajszolta, lelkesítette játékosainkat, és vállaltak oroszlánrészt abból, hogy a 75. perctől csaknem 20 percig tíz emberrel is megőrizzék az értékes 1 pontot.

Most nagy lehetőség kapujában van csapatunk. A sorsolás úgy hozta, hogy a 15 tavaszi meccsből 8-at itthon játszhatunk és 7-et idegenben. Mindnyájan - szakvezetők, játékosok, szurkolók egyaránt - tudjuk, hogy álmaink eléréséhez ezeket a mérkőzéseket hozni kellene.

Ehhez viszont szükség van játékosainknak a lelátóról feléjük áradó erőre, szeretetre, hangos buzdításra, ami átlendítheti őket a fáradtságon és új erővel vértezheti fel őket, ami elvezethet a győzelemhez.

Várunk mindenkit, akik eddig is ott voltak, akik az elmúlt években csak otthonról szorítottak, akik már régen jártak a Fáy utcai "szentélyben".