Játékvezetők: Bogár Gergő (asszisztensek: Szalai Balázs és Szalai Dániel)
Helyszín: Honvéd-MFA Utánpótlásközpont

1'
Elkezdődött a mérkőzés.
7'
Megszerezte a vezetést a Honvéd. Egy bal oldali akció végén Medgyes passzolt laposan a hosszún érkező Kerezsihez, aki a kifutó Jova mellett higgadtan a jobb alsóba gurított (1-0).
29'
Megduplázta előnyét a Honvéd. Lőrinczy ívelt középre egy szabadrúgást a jobb szélről, amelyre a hosszú oldalon Szabó érkezett, és bár az első próbálkozását még blokkolta Doktorics, a labda szerencsésen visszakerült a Honvéd játékosához, aki közelről a kapunkba bombázott (2-0).
45'
Félidőben kétgólos hátrányban vagyunk a Budapest Honvéd ellen.
46'
Szünetben sort cseréltünk, a második játékrésznek a Kiss – Lehoczky, Vida, Ódor – Girsik, Szilágyi, Hidi M, Kapornai, Bukta – Pintér, Tóth tizeneggyel vágtunk neki.
64'
Pintér Filip fordult volna kapura, ám Kocsis lerántotta, a játékvezető pedig büntetőt ítélt. Tóth állt a labda mögé, aki magabiztosan szépített, 2–1!
66'
Egyenlítettünk! Kapornai adott jó labdát Tóthnak, aki egy szép csellel becsapta a védőjét, majd 15 méterről védhetetlenül tekert a bal alsó sarokba, 2–2!
73'
Tóth Milán ezúttal előkészített, a második hullámban érkező Hidi M Sándorhoz passzolt a bal oldalról, középpályásunk pedig estében, 10 méterről a kispesti kapuba lőtt, 2–3!
90'
Bár az első félidőben kétgólos hátrányba kerültünk, a szünetben pályára lépő, majd a második játékrészben duplázó és gólpasszt jegyző Tóth Milán vezérletével megfordítottuk az állást és 3–2-re megnyertük a találkozót.
91'
Folytatás július 6-án, szombaton 10:30-tól, amikor a Tábor utcai Sporttelepen az NB I-es Újpest ellen lépünk pályára – zárt kapuk mögött.