Békéscsaba 1912 Előre - Vasas FC

2020. augusztus 05. 14:45

Játékvezetők: Rúsz Márton, segítői: Garai Péter, Márkus Tamás.
Helyszín: Békéscsabai Kórház utcai Stadion
Szeretettel köszöntjük Szurkolóinkat és Olvasóinkat! Békéscsabán 27 Celsius fokos levegőhőmérséklet, fülledt, fátyolfelhős idő van. Sajnos a mai találkozón Feczesin és Vernes kisebb sérüléseik miatt nem állhatnak Bene Ferenc rendelkezésére. Csapatunk piros-kék-piros összeállításban, míg ellenfelünk fehérben lépett pályára.

1'
A találkozót a hazaiak kezdték.
2'
A meccs első félidejében mi leszünk nappal szemben. Pekár a bal oldali 16-os sarkától lőtt, de Uram megfogta a labdát.
3'
Pekár ívelt a bal oldalról Balajtihoz, aki 8 méterről ollózva a kapu fölé lőtt.
4'
30 méterről középről a hazaiak végezhettek el szabadrúgást. Király beívelését kivágtuk a mezőnybe.
11'
Viczián a 16-os vonalával egy magasságban, jobbról a 11-es pontig dobta be a labdát, de a védők felszabadítottak.
13'
Viczián az alapvonalról, laposan, erősen középre lőtte a labdát, de Balajti elől szögletre hárítottak.
15'
A szöglet után Pekár 8 méterről, a jobb oldalról lőhetett, de Uram meg tudta fogni a labdát.
16'
Pantovic húzta meg a bal szélen, majd 14 méterről ütemtelenül, spiccel lőtt, de Jova biztosan fogta meg a labdát.
18'
Pekár ment el a bal szélen, majd egy csel után középre adta a labdát Radóhoz, aki 17 méterről, középről lőtt, de Uram védett.
21'
27 méterről végeztünk el szabadrúgást. Balajtit ugrattuk volna ki, akit lerántottak, így 18 méterről újabb szabadrúgás. Pekár elcsavarta a sorfal fölött, de Uram a helyén volt.
22'
Silye kapott sárgát rúgásért.
23'
Szabó Péter 30 méteres léc alá tartó bombáját tenyerelte fölé Jova.
25'
Ivószünet után folytatódott a játék.
29'
Radót döntötték fel a 16-os vonaláénál, középen. Radó fél méterrel fölé emelt.
30'
Uram kapott sárgát az előbbi Radó felvágásért.
32'
Jobb oldali szöglethez jutottunk, Szatmári középre adási kísérlete után. Pekár beívelésekor szabálytalankodtunk, kifele szabadrúgás.
34'
Ismét Rdót vágták fel a kaputól 30 méterre. Pekár szabadrúgását kivágták.
35'
Radó a gólszerző, vezetünk. 0-1! Radó 8 méteres gólba tartó lövésébe Szalai beleért, de a labda már akkor áthaladt a gólvonalon.
38'
Terbe jobb oldali beadásáról Balajti maradt le centikkel a kaputól 6 méterre.
39'
Balajti kapott sárgát, reklamálásért.
44'
Paudits Patrik a gólszerző. 1-1. Jobb oldalról érkezett be egy magas labda. A legmagasabbra Paudits ugrott, aki a jobb sarok felé, lefejelte a labdát a földre, ami a jobb felső sarokba pattant.
45'
2 perc hosszabbítás.
46'
Vége az első játékrésznek. Kiegyenlített első játékrész zárult le.
47'
Kezdődik a második félidő. Nincs csere egyik csapatban sem. Mi kezdtük a második játékrészt.
48'
Időközben befelhősödött.
49'
Lukács ugrott ki a leshatáron, ám 7 méteres lövését jól zárta Jova.
52'
Előbb Pekár 16 méteres lövésébe zártak össze a védők, majd a kipattanót Terbe bombázta centikkel a bal kapufa mellé.
54'
Szatmári ívelte a jobb oldalon felfutó Pekár elé, aki átjátszotta védőjét, de hosszan szöktette megát, így Uram megkaparintotta a labdát.
56'
Jobb oldali szögletet végezhettünk el egy Terbe beadási kísérlet után, jobbról. Pekár beadását kifejelte egy védő.
58'
Hirsán helyére Kovács állt be.
59'
Viczián helyére Csató állt be.
61'
Szabó helyére Máris állt be.
64'
Csapatunkat mintegy 80 Szurkoló kísérte el. Lukácsot kellett ápolni, amiért 2 percig állt a játék.
67'
Bal oldali szögletet végezhettünk el egy Silye beadási kísérlet után. Pekár beadását kifejelte egy védő.
68'
Silye bal oldali beadása után, egy lecsorgó labdát Pekár lőtte 8 méterről a bal sarok felé, ám egy védő kifejelte a labdát.
71'
Terbe helyére Hinora állt be.
76'
Paudits megsérült, helyére egykori játékosunk, Oláh László állt be.
78'
Balajti helyére Birtalan állt be.
79'
Pekár bal oldali centerezésére Radó érkezett, aki 12 méterről, jobbal, kapásból lőtt, de Uram a helyén volt.
80'
Oláh eresztett el egy lövést 22 méterről, a balösszekötő helyéről, de a bal kapufa mellé süvített lövése.
82'
Jobb oldali szögletet végezhettünk el. Pekár beadását kivágták, amire Oláh startolt volna, de Tóth szabálytalanul megakadályozta.
85'
Bal oldali szöglethez jutottunk, Silye beadási kísérlete után. A beadás után Szatmári lőtt 16 méterről, és egy védő lábáról csaknem becsorgott a labda, de Uram védeni tudott.
87'
Pantovic kapott sárgát rúgásért.
89'
A Békéscsaba a kapuval szemben 22 méterről szabadrúgáshoz jutott, Pantovic felvágásáért. Mészáros a sorfalba lőtte a labdát.
90'
3 perc hosszabbítás.
91'
Terbe jobb oldali beadására Silye érkezett, de a testéről fölé pattant a labda.
93'
Mészáros kapott sárgát.
94'
Pekár 40 méterről végzett el szabadrúgást, amiből lekontráztak minket és csaknem megszerezte a győztes gólt a Csaba. Oláh 16 méteres lövését az üres kapu elől vágta ki Tóth.