Játékvezetők: Holczbauer Flórián (asszisztensek: Nagy Márk és Nagy Barnabás)
Helyszín: (NB III) Budai II. László Stadion
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg a vendégek tiszta fehérben. A mérkőzést csapatunk kezdte.
10'
Megszerezte a vezetést a Dabas. Egy jobb oldali beadás után a hosszú oldalon 13 méterről lőtt Földeák, és a labda a jobb sarokban kötött ki. 0-1.
17'
Kétgólosra növelte előnyét a Dabas. Forrai vezette rá a labdát védelmünkre, majd 15 méterről lőtt. A labda pedig a bal felső sarokban kötött ki. 0-2.
23'
Szépítettünk. Sztojka bal oldalról elvégzett szöglete Kócsa testéról a kapu bal oldalába pattant a labda. Öngól. 1-2.
44'
Egyenlítettünk! Molnár Cs., Mamusits volt a labda útja a bal szélen, majd Mamusits visszaadta a játékszert a kaputól 12 méterre helyezkedő Molnárhoz, aki a kapu jobb oldalába lőtt. 2-2!
45'
Véget ért az első félidő, aminek elsö fele a vendégeké volt, de a 25. perctől magunkra találtunk és előbb szépítettünk, majd egyenlítettünk, így 2–2-es döntetlennel mennek a csapatok a szünetre.
46'
Nincs csere egyik oldalon sem, kezdődik a második játékrész.
88'
Megszereztük a vezetést! Mamusits cselezte be magát a jobb szélen, majd az alapvonalról élesen középre lőtte, ahol érkezett Molnár Cs. és két lépésről a hálóba bombázott. 3-2!
93'
Második csapatunk kétgólos hátrányból fordítva, Molnár Csaba duplájával, valamint Kócsa Tamás öngóljával 3-2-re nyert és otthon tartotta a három pontot a Meton-FC Dabas ellen. Gratulálunk, srácok!