Budapest Honvéd - Vasas FC

2024. május 06. 17:00

Játékvezetők: Bogár Gergő (asszisztensek: Máyer Gábor és Nagy Viktor, tartalékjátékvezető: Jakab Árpád)
Helyszín: Bozsik Aréna
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Tiszta fehérben játszó csapatunk indította útjára a labdát, a hazaiak piros-feketében futballoznak ma.
27'
Emberelőnybe kerültünk! Dúzs hálátlan passzal nehéz helyzetbe hozza Adorjánt, akitől a 16-os előterében elveszi a labdát Hidi M, majd kapura tör, a kispestiek játékosa lerántja őt, amiért a játékvezető azonnal piros lapot ad!
32'
VEZETÜNK!!! Pávkovics ível középre a jobb szélről, Tóth Milán pedig két védő szorításában, kapásból, látványos mozdulattal bombáz a hazai kapuba, Dúzs mozdulni sem tud!
36'
Berecz rúgja meg a félpályánál Bobált, csapatkapitányunk kapja a meccs első sárga lapját.
43'
MICSODA GÓL! Doktorics Áron marad üresen a 16-os bal szélén és éppen hozzá pattan egy centerezés, játékosunk pedig igazít egyet a labdát, majd bődületesen nagy gólt rúg a bal felső sarokba (0-2)!
44'
OTT A HARMADIK! Erőszakosan szerzünk labdát a hazai 16-os előtt Urblík révén, a labda Tóth Milánhoz kerül, aki egy csellel tisztára játssza magát, majd 15 méterről védhetetlenül lő a kapu bal sarkába (0-3)!
45'
Nem lehet okunk a panaszra, háromgólos előnnyel mehetünk pihenőre a Bozsik Arénában.
46'
A kispestiek kezdték a második félidőt, csere egyik oldalon sem volt.
51'
Újabb hazai kiállítás! Bobál Gergely is piros lapot kap, Baráth Botond lekönyöklése miatt. Kilenc emberrel folytatja a Honvéd.
58'
Lőrinczy és Kundrák hagyja el a pályát, Krajcsovics és Nyitrai áll be.
61'
Egy taktikai szabálytalanságot követően Hidi M is sárga lapot kap.
63'
Radó és Urblík számára ér véget a találkozó, Holender és Hinora a friss erő a pályán.
75'
Tóth Milán és Doktorics Áron számára is véget ér a találkozó, Zimonyi és Bukta váltja meccs eddigi gólszerzőit.
76'
Kovács és Keresztes le, Bocskay és Eördögh be.
82'
Kihasználjuk utolsó cserelehetőségünket is, Bakti jön le, Girsik váltja.
93'
Vége a mérkőzésnek, megérdemelten és magabiztosan nyertünk a Budapest Honvéd otthonában.
94'
Köszönjük szurkolóinknak, hogy ilyen sokan biztatták csapatunkat a helyszínen! Együttesünk legközelebb május 13-án, hétfőn este 20 órakor lép pályára a Szombathelyi Haladás ellen a Merkantil Bank Liga 32. fordulójában az Illovszky Rudolf Stadionban, a találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.