BFC Siófok - Vasas FC

2024. március 03. 14:00

Játékvezetők: Rúsz Márton (asszisztensek: Szilágyi Norbert és Dobos Dávid, tartalékjátékvezető: Nagy Róbert)
Helyszín: Siófok Városi Stadion
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Piros-kékben játszó csapatunk indította útjára a labdát, a hazaiak tiszta sárgában futballoznak ma.
3'
Egy előrevágott labdával indult volna meg az egyik siófoki támadó, Otigba a félpályánál faultolta, gyorsan megkapja a meccs első sárgáját.
21'
Tóth Milán ezúttal a jobb szélen tűnik fel, megveri Vékonyt, aki úgy húzza vissza támadónkat,, hogy szinte letépi róla a nadrágját, megvan az első hazai sárga lap is.
23'
Vezetünk! Tóth Milán és Radó játszott össze remekül a hazai 16-oson belül, majd utóbbi centerezett laposan az alapvonalról, a középen érkező Holender pedig közelről a kapuba passzol (0-1)!
45'
45 percnyi játék után Rúsz Márton lefújja az első játékrészt, Holender találatának köszönhetően egygólos előnnyel mehetünk a szünetre.
46'
A hazaiak kezdték a második félidőt.
57'
A Siófoknál Gyurktis helyére Kovács, Posztobányi helyére pedig Svedyuk érkezik, míg nálunk Radót Berecz váltja.
60'
Megint Berecz a főszereplő, ezúttal viszont szabálytalanság miatt, Vékonyt könyökölte le egy párharcnál a játékvezető szerint, sárga lap ez is.
65'
Tóth Milánt lökik fel a kezdőkörben, nem kap szabadrúgást, amelyet a földön csapkodva kér számon a játékvezetőn, amelyre viszont sárga lapot kap támadónk...
70'
Szalay és Girsik érkezik az utolsó, bő 20 percre, Holender és Bakti számára ér véget a találkozó.
77'
Vargát kell ápolni, áll a játék.
79'
Varga nem tudja folytatni, Schldkraut áll be a helyére, míg lejön Dénes is, akit Girsik Áron vált - érdekesség, hogy ő játékosunk, Girsik Attila testvére, így most egyszerre vannak a pályán.
87'
Gera Zoltán Vidát küldi be a hajrára Urblík helyére, míg a hazaiaknál Kitlt Szedlár váltja.
91'
Itt a vége! Holender gólja győzelmet ért, megvan a három pont Siófokon!
92'
Együttesünk legközelebb március 10-én, vasárnap 17 órakor lép pályára, az Illovszky Rudolf Stadionban fogadja az FC Ajka csapatát a Merkantil Bank Liga 24. fordulójában.