Cegléd - Vasas

2019. május 12. 17:00

Játékvezetők: Radványi Ádám (Varga Zsolt, Márkus Péter)
Helyszín: Cegléd
21 fok, erős szél, szikrázó napsütés. Csapatunk piros-kékben, ellenfelünk sárga-kékben lép pályára.

0'
Sok szeretettel köszöntjük kedves szurkolóinkat a Cegléd-Vasas Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Szűk húsz perc múlva kezdő sípszó!
0'
Felvonultak a csapatok, a Cegléd kezdheti a mérkőzést.
1'
Elkezdődött a mérkőzés. Hajrá, Vasas!
2'
Egy labdavesztést követően Földi indult meg a kapunk irányába, de a védelmünk hatástalanítani tudta a támadást.
9'
Szivacski és Földi ütközött a mi tizenhatosunkon belül, de a játékvezető szerint se volt komoly jelenet.
11'
Hirtelen két labda volt a pályán, így játékvezetői labdával folytatódik a mérkőzés.
12'
Jobboldali ceglédi szöglet, de Pallagi nem tudott jól fejelni, így az alapvonalon túlra került a labda, messze a kapunktól.
14'
Elindultunk a ceglédi kapu felé, de Balajti passza Birtalannak nem sikerült jól, így a helyzetből nem lett semmi.
16'
Olasz került helyzetbe a kapunk előtt, de lövése nem volt jó, a bal alsót messze elkerülte.
17'
A kirúgást követően Király indult meg a balszélen, majd középre gurította Birtalannak, akinek perdítését Mursits könnyen védeni tudta.
26'
Balajti célozta meg a ceglédi kaput a tizenhatos jobb széléről, a labda a baloldali kapufa mellett szállt el.
28'
Király most a jobb szélen adta be a labdát Balajtinak, aki "futtában" lőtt a kapura, de Mursits védeni tudott.
33'
Olasz célzott, de lövése nem talált kaput.
38'
Szivacski adta be a bal szélről, de Balajti és Hajdú nem érték el a labdát, így a helyzetből nem lett semmi.
41'
Szivacski jobb szélről történt beadását Balajti fejelte a kapu irányába, de Mursits megfogta a labdát.
43'
Egy párharc során Földi egy cipője az amúgy jó minőségű talajon maradt.
45'
Radványi Ádám játékvezető félidőt fújt. Tizenöt perc múlva folytatás.
46'
Elkezdődött a második félidő. Csere nem történt. Hajrá, Vasas!
47'
Mint ismert, a Zsengellér Gyula Sporttelep centerpályájának felújítási munkálatai miatt az egyik edzőpályán játsszuk a mérkőzést. Ennek az a mellékhatása, hogy az pálya melletti vasúti síneken több személy- és tehervonat, valamint InterCity zúg el, focipályán szokatlan hangulatot teremtve.
51'
Hajdú passzolt középen az érkező Királyra, aki a bal szélről célozta meg a kaput, a labda nem sokkal a baloldali kapufa mellett ment el.
57'
Szivacski a ceglédi kapu előtt, lövését Mursits estében védeni tudta.
59'
Balajti Preklettől visszapattanó labdáját vitte tovább, majd megcélozta középről a kaput, az íves lövés a bal kapufa mellett pár centivel hagyta el az alapvonalat.
61'
Földi a tizenhatos bal széléről lőtt a kapunkra, a többször megpattant lövés a bal kapufa mellett hagyta el a pályát. A rá következő szögletből nem lett semmi.
63'
Szatmári a szezon során két gólt is eredményező futsalos megoldását próbálta ismét (lövőcsel, majd rövid sarokra lövés), a labda a kapufa mellett nem sokkal ment el.
65'
GÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Szatmári szerzett labdát, majd Király lepasszolta a bal szélen érkező Balajtinak, aki középre futva a bal alsó sarokba belsőzte a labdát. 0-1!
68'
Fejes lőhetett szabadrúgást Hinora szabálytalanságát követően, a beadást egy védőnk fejelte az alapvonalon túlra.
69'
A rá következő szögletből ellentámadást indíthattunk, de a ceglédi tizenhatos előtt elhalt a lehetőség.
70'
Mindkét csapat cserélt: a hazaiaknál Pallagi Gábor helyett Szilágyi Péter, csapatunkban Lakatos Csaba helyett Kovács Milán érkezett. A balhátvéd pozícióját Hajdú Ádám vette át nálunk.
71'
Kovács Milán szöktette a jobb szélen felfutó Birtalant, aki nyolc méterről kapásból, jobbal rálőtte, Mursits bravúrral öklözte ki a labdát.
72'
Preklet célzott, lövése a kapu felett ment el.
73'
Újabb csere a Ceglédnél: Földi Bence helyett Rétyi Tamás a pályán
74'
Ígéretes szabadrúgáshelyzet, de Birtalant az asszisztens lesen látta.
78'
Második csere nálunk: Király Botond helyett Borbély Bálint érkezik.
81'
Kovács Milán úgy húsz méterről célzott a kapura, de Mursits meg tudta fogni a labdát.
81'
Ceglédi beadás a bal szélről, de szerencsére senki nem ért bele a labdába.
84'
Szatmári indította gyönyörűen Balajtit, aki a tizenhatoson belülre tört be, de a Birtalan irányába történő keresztlabdát a ceglédi védelem blokkolni tudta.
85'
Birtalan lövése a jobb szélen, elakadt Mursitsban. Ellentámadásból Csirmaz próbálkozott, sikertelenül.
86'
Birtalan újabb próbálkozása, védték a ceglédiek. A rá következő szögletet nem tudtuk értékesíteni.
87'
Tizenegyest ítéltek csapatunk ellen, miután Tóth Bence lerántotta Kárászt. Sárga lapot is kapott ezért védőnk.
88'
Cserélt a gól után a Cegléd: Csirmaz István helyett Lukács Richárd érkezett.
88'
Egyenlített a Cegléd. Olasz középre lőtte a labdát, Bese bár bele tudott kapni, de az erős lövést védeni nem tudta. 1-1.
89'
Mursits Roland kapott sárga lapot, miután a gólt követően dühében elrúgta a labdát.
89'
GÓÓÓÓL!!! BIRTALAN!!! A középkezdésből Birtalan szólózott a kapu felé és kilőtt a bal felsőt. 1-2!
90'
Két perc hosszabbítást jelzett Veizer Roland tartalék játékvezető.
92'
Radványi Ádám játékvezető lefújta a mérkőzést, egygólos győzelmet értünk el. Szép volt, fiúk!