Credobus Mosonmagyaróvár - Vasas FC

2024. február 11. 14:00

Játékvezetők: PIllók Ádám (asszisztensek: Kulman Tamás és Szabó Dániel, tartalékjátékvezető: Kovács J. Zoltán)
Helyszín: MTE 1904 Sporttelep
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Tiszta fehérben játszó csapatunk indította útjára a labdát, a hazaik talpig feketében futballoznak ma.
23'
Szendeff csúszik rá veszélyesen Baráth Botond lábára, a hazai játékos kapja a meccs első sárga lapját.
25'
Megszereztük a vezetést! Hinora ad nagyszerű labdát a védők között beinduló Holendernek, aki 10 méterről, kapásból a bal alsó sarokba lő (0-1)!
45'
Nincs hosszabbítás, a játékvezető lefújja az első félidőt. A helyzetek alapján akár több góllal is vezethetnék, egyelőre viszont Holender találatával 1–0 az eredmény.
46'
A hazaiak kezdték a második félidőt, csere egyik oldalon sem volt a félidőben.
50'
OTT A MÁSODIK! Radó sarokrúgására Baráth Botond érkezik nagyszerűen a rövid oldalon és a jobb oldali kapufa segítségével védhetetlenül fejel a hazai kapuba 6 méterről (0-2).
55'
MEGVAN A HARMADIK VASAS-GÓL! Doktorics indult meg remekül a bal oldalon, gyakorlatilag mindenkit kicselezett, aki szembejött vele, majd ziccerben még volt szíve passzolni is az üresen középen érkező Holenderhez, aki közelről az üres kapuba passzolt (0-3)!
59'
Horváth csúszik rá Vida Mátéra, ő is sárga lapot kap.
64'
Szépít a Mosonmagyaróvár. Szinte a semmiből – Csóka kapott jó indítást, a kifutó Jova lábbal beleér a lövésbe, amely felpattan, kapusunk azonban hiába iparkodik, már csak a gólvonalon túlról tudja kiütni a labdát (1-3).