Kapornai háttal fejelte tovább Pócs fejesét, de Sándor védeni tudta a léc alá tartó labdát.
Kleisz jobb oldali beívelését Szalai fejelte centikkel a a jobb felső sarok mellé.
Balázsira rúgta kapusunk a labdát, ami a bal alsó sarokba pattant. 1-0.
31'
Egy távoli lövés eltalálta Kleisz kezét, büntető.
32'
Vajda fél magasan a bal sarokba lőtte a 11-est. Bánfalvi érezte a sarkot, de nem tudott menteni. 2-0.
34'
Kleisz a kezezésért sárga lapot kapott.
45'
Kapornai játszotta be magát a jobb oldalon a 16-oson belülre, majd 14 méterről lőtt, de a labda elment a kapu előtt, és egy méterrel a jobb alsó sarok mellett hagyta el a játékteret.
46'
1 perc hosszabbítás után, vége az első játékrésznek, megérdemelt hazai vezetéssel.
47'
A szünetben beállt Szendeff, Szalai helyére, aki kapott egy rúgást a térdére. A hazaiak nem változtattak. Elkezdődött a második félidő.
60'
Kapornai 18 méteres, középről leadott lövése megpattant egy védő lábán, ám Sándor bravúrral védeni tudott. Majd Szendeff a kipattanó labdát rálőtte, de már lesen volt.
63'
Balázsi helyén Kövesi folytatta a hazaiaknál.
73'
Hosszú jobb oldali beívelését Rab kapásból, 10 méterről rálőtte, de egy védőről kipattant a labda.
74'
Hosszú jobb oldali lapos beadását Rab kapásból 8 méterről, a jobb kapufát érintve a hálóba lőtt. 2-1.
75'
Cseréltünk. Huszár helyén Őri folytatta.
79'
Cseréltek a hazaiak. Bencsík és Vajda helyén Hetyei, illetve Vincze folytatta.
80'
Rab kapott sárga lapot buktatásért.
83'
Ivánka kapott sárga lapot reklamálásért.
85'
Kapornai 22 méteres szabadrúgását Enyedi fejelte 10 méterről a jobb alsó sarok felé, de Sándor odaért és védett.
87'
Farkas Jeromos helyén Nemes folytatta, míg a hazaiaknál Illést, Silimon váltotta.
89'
Kapornai jobb oldali szögletét a rövid saroknál érkező Kleisz perdítette kapásból a bal kapufa mellé.
90'
4 perc hosszabbítás.