Helyszín: (NB III) Felsővárosi Sporttelep

0'
Elkezdődött a mérkőzés.
32'
Megszerezte a vezetést az Eger. A 11-est a Vasasban nevelkedő Gyurkó a bal alsó sarokba lőtte, Bánfalvi hiába érezte az irányt, a lövés túlzottan erős volt. a hárításhoz (1-0).
32'
Farkas B. buktatta a 16-oson belül Oláht, büntetőt kaptak az egriek.
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdetét vette a második játékrész.
66'
Egyenlítettünk! Szabó B. szöktette középen Molnár Csabát, aki 15 méterről, védhetetlenül bombázott a bal alsó sarokba (1-1).
67'
Átvettük a vezetést! Farkas J. jobb oldali beadását Rideg 5 méterről lőtte a kapu jobb oldalába (1-2).
74'
Bal oldalról, a 11-es ponttal egy magasságban végezhettünk el bedobást, a labda eljutott Mikolayhoz, aki a bal alsó sarokba fejelt (1-3).
90'
Vége a mérkőzésnek! A második félidőben nyolc perc alatt megfordítva az eredményt, Molnár Csaba, Rideg Bálint és Mikolay Timóteus góljának köszönhetően magabiztosan, 3–1-re nyertünk.
91'
Köszönjük a mérkőzésre kilátogató szurkolóink buzdítását, második csapatunk legközelebb február 23-án, pénteken 11 órakor lép pályára, akkor a szintén harmadosztályú Újpest FC II. otthonába látogat.