Kolorcity Kazincbarcika SC - Vasas FC

2024. február 25. 17:00

Játékvezetők: Katona Balázs (Horváth Róbert és ifj. Varga Gábor, tartalékjátékvezető: Takács Tamás)
Helyszín: Kolorcity Aréna
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Tiszta fehérben játszó csapatunk indította útjára a labdát, a hazaiak kék-sárgában futballoznak a mai napon.
4'
Radót rántja le Dobozi a félpályánál, megakadályozva egy gyors kontrát, a hazaiak játékosa korán besárgul.
27'
Ternován csúszik rá csúnyán Tóth Milán lábára a félpályánál, mindketten megússzák - játékosunk a sérülést, a hazaiak játékosa a kiállítást, csak sárgát ad neki a játékvezető.
44'
Megszereztük a vezetést! Egy kifejelt labda Pekártól elpattan, és éppen a kaputól 20 méterre lévő Bereczhez kerül, aki már az átvétellel lövőhelyzetet alakít ki magának, majd 17-ről mértani pontossággal lövi ki a jobb alsó sarkot, Megyeri mozdulni sem tudott a labdára (0-1).
45'
Véget ért az első félidő, így jöhet a szünet, majd a második játékrész, amelyet Berecz kései góljának köszönhetően előnyből várhatunk.
46'
A hazaiak kezdték a második félidőt, csere egyik oldalon sem volt.
54'
Kotula és Dobozi jön le, Süttő és Vincze érkezik a pályára.
59'
Tóth Milánt ezúttal sem kímélték, de véget értek a megpróbáltatásai, Szalay váltja.
63'
Pekár és Csilus számára ér véget a találkozó, Kártik és Ádám váltja őket.
64'
Ráadásul szintén kettőt: a gólszerző Bereczet Vida, Holendert Hinora váltja.
75'
Ternován le, Gante be.
86'
Egyenlített a Kazincbarcika. Egy szabadrúgást követően Baráthot gyanúsan rúgják fejbe a hazai 16-oson belül, ám hiába marad lent hátvédünk, a játékvezető továbbengedi. Ami azért baj, mert így a kontrát indít a KBSC, amelynek végén nagyon hiányzik Baráth középen, egy jobbról érkező beadást ugyanis Pethő 8 méterről a kapunk jobb oldalába fejel... (1-1).
87'
Baráth kap sárgát egy ígéretes hazai akció megállításáért.
90'
Ahogyan ősszel, ezúttal is a végén jött a dráma, de sajnos most számunkra kellemetlenül alakult a végjáték, két pontot hagytunk Kazincbarcikán.
91'
Együttesünk legközelebb a MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében lép pályára a Győr–Moson–Sopron Vármegyei I. osztályban szereplő Mezőörs KSE otthonában február 28-án, szerdán 13 órakor.