Játékvezetők: Solymosi Péter; asszisztensek: Lémon Oszkár, Takács Gábor.
Murka arcüreggyulladás miatt nincs a keretben

1'
Mi kezdtük a találkozót, hajrá, Vasas!
2'
Csapatunk bordó szerelésben lépett pályára, a vendégek sárga-kék csíkos felsőben, fehér nadrágban és fehér sportszárban játszanak.
3'
Remili végezte el balról a szabadrúgást, a védők azonban kifejelték a hosszú oldalon
4'
Korcsmár veszélyes lövését védte Tujvel, a kipattanót nem tudtuk kapura tenni
6'
Sós lőtt gólt, de mivel előtte szabálytalankodott Kleisszel szemben, így természetesen érvénytelen volt
10'
Saglik jobboldali szögletét kifejelték a védők
11'
Remili baloldali szabadrúgása hosszúra sikeredett
12'
Komoly mezőkövesdi lehetőség maradt ki, Baracskai baloldali beadását Sós lőtte fölé az ötös magasságából
14'
Gaál próbálkozott jobboldalról, de magasan a kapu fölé lőtt
18'
Dinjar beadását Burmeister fejelte ki a kapu előteréből
21'
Saglik néhány cselt követően ballal ellőtte, de kapu fölé szállt
25'
A mérkőzés utóbbi percei helyzet nélkül folytak le, mi birtokoljuk többet a labdát, de a mezőkövesdiek szorosan visszazárnak.
27'
Burmeister szerelt kulcsfontosságú momentumban a 16-oson belül, Baracskai került helyzetbe
29'
Hangya baloldali beadását kifejelték a védők
31'
Gaál lőtt kapura Saglik passzát követően, de a játékvezető les miatt lefújta a támadást
33'
Saglik visszapasszát követően Berecz lőtt kapásból kapu fölé 17 méterről
34'
Dinjar jobboldali szabadrúgását Póser öklözte ki
36'
Baracskai erős, távoli lövését Póser fogta magabiztos mozdulattal
37'
Remili távoli próbálkozását blokkolták az előtte összezáró védők
38'
Gaál lőtt óriási kapufát közel 25 méterről!
43'
Póser magabiztosan húzta le a jobbról beérkező labdát
44'
Büntetőhöz jut csapatunk, Egerszegi rántotta le Korcsmárt. Egerszegi sárga lapot is kapott
45'
GÓÓÓL! BERECZ! Értékesítette a büntetőt!
46'
A félidőt lefújja a játékvezető, egygólos előnnyel fordulunk.
46'
Elkezdődött a második félidő. Csapatunk cserélt a szünetben, Gaál helyett Kulcsár a pályán.
48'
Remili visszapasszát követően Saglik lövését védte Tujvel
49'
GÓÓÓL! KULCSÁR! 2-0! Saglik fantasztikus passzát követően Kulcsár elhúzta a labdát Tujvel mellett, majd kissé kisodródott, de gurítása végül a kapuban kötött ki.
53'
Diallo kapott sárga lapot, miután odarúgott Ristevskinek
58'
Veszélyeztettünk a vendég kapu előtt, Kulcsár középre passzát követően Saglik azonban nem tudott kapura lőni
60'
Pauljevic bombáját Póser tornázta ki! Az ezt követő szögletből beérkező labdát pedig magabiztosan húzta le a levegőből.
65'
Diallo került helyzetbe a semmiből, Ristevski blokkolta a közeli lövést
66'
Kettős csere a Mezőkövesdnél: Molnár és Vági álltak be Sós és Dinjar helyett
70'
Csere nálunk is: Saglik jön le, helyette Vida érkezik
71'
Molnár került helyzetbe, aki a kapunk mellé lőtt
72'
Bacelic-Grgic helyett Strestik a pályán
73'
James érkezik Vaskó helyett
77'
Sikeresen támadjuk le a Mezőkövesdet, már az ő térfelükön sikerül labdát szerezni