Vasas FC II - Pénzügyőr SE

2022. szeptember 04. 16:00

Játékvezetők: Juhász Bálint. Asszisztensei: Holpár Gergely és Frank Viktor László
Helyszín: (NB III) Fáy utcai Sportcentrum

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg ellenfelünk fehér mezben és nadrágban, fekete lábszárvédőben. A mérkőzést a vendégek kezdték.
13'
Kapornait buktatták. 11-es.
15'
A büntetőt Cipf a bal alsó sarok felé rúgta, de Steer jó reflexszel kivédte.
38'
Litauszki kapott sárga lapot rúgásért.
45'
Vége az első játékrésznek. A gólhelyzetek, a kapura lövések, és a kihagyott büntetőt figyelembe véve közelebb álltunk a vezetés megszerzéséhez.
46'
A második félidőre nem jött ki a Pénzügyőr csapatából Urbin és Megyeri. Helyeikre Bogdán és Csigi állt be.
60'
A PSE játékosa Bagó kapott sárga lapot rúgásért.
61'
A PSE játékosa Karacs kapott sárga lapot rúgásért.
62'
Csapatunk cserélt. Lejött a pályáról Pócs, helyére pedig Rab állt be.
66'
A PSE játékosa Balázs kapott sárga lapot felvágásért.
69'
Cipf a 16-os vonalánál eltolta a labdát jobbra védője mellett, majd 13 méterről jobbal, laposan a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0!
74'
Cipf duplázott. 16 méterről középről kilőtte, ezúttal a bal alsó sarkot. 2-0!
75'
Hidi M megszerezte harmadik gólunkat, átemelte a kapus felett a labdát 10 méterről. 3-0!
77'
Vida helyén Farkas folytatta.
79'
A PSE játékosa Bartos kapott sárga lapot felvágásért. Egyúttal Cipfnek is felmutatta a sárga lapot a játékvezető.
82'
Hármat cserélt Harmati Tamás vezetőedzőnk. Lejött a pályáról Kapornai, Cipf, és Huszár. Beállt Vecsey, Őri, illetve Szendeff.
87'
A PSE játékosa Kasza kapott sárga lapot rúgásért.
90'
Vége a mérkőzésnek. Csapatunk megszerezte második győzelmét. Szép volt, Fiúk! Folytatás a jövő hétvégén: a Vasas FC II. csapata szeptember 11-én, vasárnap 16:00 órakor a Tiszaújváros vendége lesz.