Videoton - Vasas 2-2 (0-2)

2016. április 09. 18:00

Játékvezetők: Farkas Ádám; asszisztensek: Varga Zsolt, Kormányos II. Gábor
Helyszín: Felcsút, Sancho Aréna
Játékosaink uv-zöld mezben, fehér nadrágban, fehér sportszárban, a fehérváriak piros-kék szerelésben lépnek pályára.

1'
Mi kezdjük a mérkőzést, hajrá, Vasas!!
3'
A mérkőzés első perceiben a fehérváriak birtokolják a labdát.
4'
Az első próbálkozás viszont a mienk, Ádám próbálkozott ballal 22 méterről, de fél méterrel a bal kapufa mellé ment
5'
Hermány védett nagyot, egy 5 méterről érkező fejest öklözött ki a kapu torkából.
6'
Suljic lőtt fölé méterekkel a jobboldali ötös sarkáról.
7'
35 méterről jöhettünk szabadrúgással, de kifejelték a fehérvári védők.
8'
Haraszti tekert a baloldali 16-osról, nem sokkal, de szerencsénkre mellé ment.
10'
Hermány fogta meg Géresi éles beadását jobbról
12'
Novák volt lesen, szabadrúgás kifelé.
13'
Hermány fogta meg könnyedén Géresi 17 méteres emelését.
14'
GÓÓÓÓÓÓL!!!!!! REMILI!!!!! Berecz szöktette Remilit, aki leshatárról jól lépett ki, 10 méterről pedig a kapus felett átemelte.
17'
Hangya kapott sárgát, hátulról buktatta Suljicot.
18'
GÓÓÓÓÓÓÓL!!!! REMILI megint!!!! 0-2! Novák támadt a jobboldalon, bepasszolta Vidának, aki továbbadta a büntetőpontra érkező Remilinek és nem hibázott jobbal kapásból lőtt a kapuba.
18'
A szabadrúgást Haraszti végezte el a jobboldalról, Hermány kaparintotta meg könnyen.
20'
Debreceni fejelt ki egy jobboldali beadást.
22'
A Videoton próbál támadni, de nem jutnak a kapunk előterébe
26'
Feczesin lőtt magasan fölé
27'
Oliveira áll be Pölöskesi helyére.
29'
Egy baloldali éles beadást vágott ki Ristevski.
31'
Fehérvári szöglet: Haraszti lövését fejelte ki Debreceni. A második szöglet után Remilivel szemben szabálytalankodtak, így mi jöhettünk szabaddal kifelé.
31'
Novák ragadt lesen sajnos
32'
Újabb hazai szöglet: Szivacski blokkolta Haraszti beadását.
33'
Újabb szöglet, Stopira fejelte fölé
34'
Pátkai kap sárgát, miután letalpalta Vidát.
34'
Ismét Novák volt lesen
35'
Vida lőtt laposan jobbal 28 méterről, de Kovácsik védett.
36'
Novák volt szabálytalan az ötösön belül, szabadrúgás kifelé
36'
Szivacski már sokadjára szerel a jobboldalon.
38'
Hermány védte Suljic 15 méteres lapos lövését.
40'
A körülbelül 100 fős Vasas-tábortól hangos a stadion.
41'
Vida indult meg, 30 méteren keresztül vitte, kitette Nováknak, aki 13 méterről a jobboldalról a felső léc fölé bombázott.
43'
Hiába van többet a labda fehérváriaknál, mi veszélyesebben támadunk.
44'
Két kemény lövést blokkoltunk a 16-os vonalánál
45'
Vége a félidőnek! 0-2!
46'
A Videoton kezdi a második félidőt. A hazaiak cseréltek is: Feczesin helyére állt be Tischler.
47'
Juhászt állította meg lesen a játékvezető.
48'
Berecz már a 16-oson belül járt, lövés helyett inkább passzolt, de Novák pont a másik irányba indult el.
51'
Jobboldalról 24 méterről jöhet szabadrúgással a Vidieoton, Harasztit kell közben ápolni.
52'
A szabadrúgást követően Hermány fogta meg magabiztosan Juhász fejesét.
52'
Hangya beadása mindenki felett elszállt sajnos
54'
Haraszti helyett érkezik Nego a hazaiaknál, ezzel kihasználták a harmadik cseréjüket is.
56'
Géresi lőtt 13 méterről, a bal felső sarok fölött szállt el a labda
58'
Jobbról átíveltek egy labdát a baloldalra melyet Géresi elért, de szerencsére fölé lőtt hét méterről.
59'
Oliveira lőtt 18 méterről laposan, de a jobb kapufa mellett elgurult a labda.
63'
Hermány egy óriásit fogott! Suljic lőtt ballal laposan, de kapusunk a bal kapufára tolta a labdát.
64'
Juhász kapott sárgát
65'
Berecz adott be egy baloldali szögletet, de a védők kifejelték.
68'
Szivacski akadályozott meg egy ígéretes baloldali hazai akciót.
69'
Oliveira tekert ballal jócskán a kapunk jobb felső sarka fölé
70'
Géresi baloldali beadását Hermány fülelte le a levegőben
70'
Hermány fogta könnyedén Juhász fejesét.
71'
Novák könyöklésért sárga lapot kapott
72'
Egy kis balhé a pálya közepén, összeszólalkoztak a játékosok, miután a fehérváriak nem adtak vissza egy labdát.
73'
Remili és Suljic kaptak sárga lapot.
74'
Géresi lőtt gólt
77'
Berecz lőtt 17 méterről a bal oldalról, sajnos fölé ment
78'
Nego egyenlített
81'
Továbbra is Videoton az aktívabb
82'
Géresi lövése megpattant, így szöglettel jöhetnek a hazaiak. A beadást Novák fejelte ki, majd egy távoli lövést Hermány fogott
83'
Ismét Hermánynak kellett védenie, Géresi lőtt kapra 15 méterről.
84'
Csere nálunk: Novák helyére áll be Ignatidis
86'
Stopira adta be balról, de Tischler elől kivetődve Hermány fogta meg a labdát.
87'
Berecz lőtt 22 méterről jobbal, de sajnos lövése pont a kapus kezébe landolt.
87'
Fehérvári szöglet, Ignatidis fejelte ki.
88'
Hermány fantasztikusan védte Tischler közvetlen közeli fejesét.
90'
Ádám helyére jön Adamovic
91'
3 perc a hosszabbítás
91'
Kovácsik húzta le a baloldali szögletünket.
92'
Hermány szépen repült ki a kapujából a balról beérkező labdára, így nem tudtak fejelni a támadók.